OFERTA DLA WĘDKARZY

Chcemy przedstawić Państwu naszą ofertę turystyczną skierowaną przede wszystkim do społeczności wędkarskiej. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na nasz Ośrodek, gdyż jest on uznawany w lokalnym środowisku wędkarskim za jeden z lepszych obiektów i miejsc przeznaczonych do wypoczynku nad wodą. Jest tu niecodziennie ze względu na nietypową lokalizację, a mianowicie dojście do jeziora to jakieś 10m od najbliższego domku, zaś zejście na plażę , nad morze jest bezpośrednio z naszego Ośrodka. Dzięki temu mają Państwo możliwość wędkowania na dwóch akwenach przebywając w jednym miejscu w tym samym czasie.  Mierzeja, na której się znajdujemy leży pomiędzy pasem nadmorskim a Jeziorem Bukowo, które jest znane z bogatych zasobów  rybnych: przede wszystkim  Węgorz  i Sandacz. Warto nadmienić, że przed wojną była tu osada rybacka, której mieszkańcy trudnili się odławianiem węgorza w celach zarobkowych i do dziś jest to jedna z królujących ryb w tym akwenie.

Ponad to jezioro w odległości 1 km od naszej posesji łączy się z morzem kanałem, dzięki któremu można się przedostać łodzią z silnikiem na połowy wędkarskie na morzu, oczywiście na Dorsza! Dla chętnych jesteśmy w stanie zorganizować takie połowy. W naszym posiadaniu mamy trzy łodzie wiosłowe , w tym jedna 4m , które są do pełnej dyspozycji naszych gości bez dodatkowych opłat. Przy jeziorze znajduje się pomost, przeznaczony tylko dla wędkarzy. Na miejscu jest możliwość przechowania złowionych ryb w zamrażalniku lub też uwędzenia czy też usmażenia.

Dąbkowice są miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: las, jezioro, morze, dlatego warto tu się również wybrać z całą rodziną, której każdy członek bez wątpienia wypocznie i zregeneruje się w pełni. W szczególności polecamy wrześniowe wieczorne spacery przy zachodzie słońca…

Ośrodek jest czynny od kwietnia do października lecz ze względu na turystów w okresie wakacji szczególnie polecamy  przyjazd poza sezonem, kiedy można w pełni rozkoszować się naturą i wszechogarniającą ciszą, gdyż do najbliższej miejscowości jest 5 km zaś w samych Dąbkowicach jest tylko nasz i sąsiedni ośrodek. Przedstawiona przez nas oferta dotyczy miesięcy maja i września  Proponujemy zakwaterowanie w domkach typu  „Brda”. W domku jest kuchnia, łazienka, salon i dwie sypialnie. Cena całego domku dla 6 os. wynosi 280,00 zł za dobę. Istnieje możliwość negocjacji ceny w przypadku mniejszej ilości osób. Domków na terenie ośrodka jest dziewięć w związku z czym istnieje możliwość organizacji pobytu grupowego z wcześniejszym porozumieniem i ustaleniem ceny, która dla dużej grupy zawsze będzie korzystniejsza. W przypadku zainteresowania z Państwa strony jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu: 609 224 011 lub  607 819 584.